۰۹ فروردین ۱۳۹۹
فروردین ۹, ۱۳۹۹

فوق تخصص جراحی پلاستیک

فروردین ۹, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

فوق تخصص جراحی پلاستیک

فوق تخصص جراحی پلاستیک باید پس از دریافت مدرک دکتری در رشته پزشکی ، جهت گذراندن دوره جراحی عمومی اقدام کند و پس از اتمام این دوره ، وی باید دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک را بگذراند.

( دکتر سید مهدی موسوی زاده )

فوق تخصص جراحی پلاستیک ، قادر به ایجاد تغییر بر روی فرم و شکل ظاهری نواحی ای از بدن هم چون گوش ، صورت ، باسن ، شکم ، دست و غیره خواهد بود.

فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراح فوق تخصص پلاستیک ، قادر خواهد بود نواحی از بدن را که به طور مادرزادی دچار نقص هستند ، بازسازی و ترمیم کند.

فوق تخصص جراحی پلاستیک ، را بسته به حوزه تخصصی وی با این عناوین جراح پلاستیک صورت ، جراح زیبایی ، جراح پلاستیک ، جراح زیبایی پلاستیک ، جراح زیبایی صورت ، جراح پلاستیک و ترمیمی و غیره می نامند.
انتخاب جراح فوق تخصص پلاستیک

انتخاب بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک ، دغدغه بسیاری از اشخاصی است که قصد انجام جراحی های زیبایی را دارند.

انتخاب بهترین فوق تخصص و جراح پلاستیک ، که تجربه و مهارت بالایی نیز در این زمینه داشته باشد ، نقش به سزایی در نتایج جراحی های زیبایی دارد.

در صورتی که شما به دنبال بهترین دکتر فوق تخصص جراحی پلاستیک هستید ، باید دقت کنید که با تجربه ‌ترین فوق تخصص جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک را انتخاب کنید ؛ زیرا آن ها توانایی تشخیص سریع مشکلات صورت و بدن شما را داشته و بهترین روش درمانی را پیشنهاد خواهند داد.

بهترین راه حل جهت پیدا کردن و آشنایی با جراح فوق تخصص پلاستیک ، جستجو در اینترنت و پرس و جو از آشنایان و دوستانی می باشد که در این زمینه اطلاعات دارند.

شما پس از جستجو و پیدا کردن بهترین جراحان و فوق تخصصان پلاستیک شهر خود ، بهتر است جهت آشنایی بیشتر با آن ها به مطب شان مراجعه کنید ، علاوه بر آن با مراجعه به مطب پزشک می توانید با دیگر بیماران آن ها نیز صحبت کرده و میزان رضایت شان را از پزشک مورد نظر جویا شوید.
ویژگی بهترین جراح فوق تخصص پلاستیک

زمانی که شما به دنبال بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشید ، باید دقت کنید که جراح پلاستیک منتخب شما ، تجربه های گسترده و موفقی را در زمینه جراحی های زیبایی مد نظر شما داشته باشد.
بیماران باید دقت کنند که بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک ، شخصی است که به اصول اخلاقی پایبند باشد.
شما باید توجه داشته باشید که فوق تخصص جراحی پلاستیک انتخابی شما ، سلامت بیمار را در اولویت خود قرار دهد نه منافع مالی.
جراح و فوق تخصص پلاستیک ، باید توانایی ایجاد حس اعتماد در بیماران را داشته باشد.
فوق تخصص و جراح پلاستیک ، باید صبور بوده و با آرامش به خواسته ها و نظرات بیماران خود گوش دهد و بتواند از استرس آن ها کاسته و سبب آرامش آنان شود.
در صورتی که فرد شرایط جسمی و روحی مناسب جهت انجام جراحی پلاستیک و زیبایی را نداشته باشد ، جراح و فوق تخصص پلاستیک باید این موضوع را به فرد گفته و در صورت نیاز جراحی زیبایی و پلاستیک ، را به زمان دیگری که فرد آمادگی مورد نیاز را داشته باشد موکول کند.
جراح و فوق تخصص پلاستیک ، باید علاوه بر ایجاد تغییر در شکل ظاهری نواحی متفاوت بدن ، به حفظ عملکرد طبیعی آن نواحی نیز توجه کند .
بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک ، کسی است که جهت رسیدن به نتایج مطلوب در رابطه با تمامی نکات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی زیبایی به بیماران اطلاعات کافی را بدهد.
فوق تخصص و جراح پلاستیک ، باید علاوه بر آشنایی با علم زیبایی شناسی با معیار های زیبایی نیز آشنایی داشته باشد تا بتواند سبب زیبایی نواحی متفاوت بدن شود.

فوق تخصص جراحی پلاستیک
خدمات جراح و فوق تخصص پلاستیک

بهترین جراح و فوق تخصص پلاستیک ، با توجه به تخصص خود توانایی انجام تمامی جراحی های زیبایی هم چون رینوپلاستی ( جراحی بینی ) ، جراحی زیبایی سینه ، ابدومینوپلاستی ( جراحی شکم ) ، جراحی فک ، ترمیم و بازسازی پس از سوختگی ، اتوپلاستی ( جراحی زیبایی گوش ) ، جراحی لیفت صورت و گردن و غیره را دارد.
هزینه جراحی پلاستیک

هزینه جراحی پلاستیک ، با توجه به میزان گستردگی و ایرادات نواحی تحت درمان از فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد ؛ در صورتی که شما تمایل به آگاهی از هزینه جراحی پلاستیک دارید ، ابتدا باید توسط جراح و فوق تخصص پلاستیک معاینه شوید سپس هزینه نهایی جراحی پلاستیک شما مشخص می گردد.